Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Serwis quadów Linhai

Zapraszamy Państwa do naszego serwisu, w którym oferujemy serwis skuterów, quadów i motocyklów. W naszym salonie, w Krakowie oferujemy również wymianę opon w quadach, skuterach i motocyklach. 


Posiadamy autoryzację takich marek jak: INDIAN, POLARIS, BENELLI, PEUGEOT, KYMCO, CF MOTO, TGB, SYM, FANTIC, RIEJU, MALAGUTI, KEEWAY i wiele innych.


Świadczymy usługi w zakresie:

- Serwis motocykli : Indian, Benelli  Rieju, Fantic, Hyosung
- Serwis quadów : Polaris , Canam , TGB , linhai , CF MOTO
- wymiana opon w skuterach, quadach i motocyklach,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny MOTOCYKLI / SKUTERÓW oraz QUADÓW

Nasz personel to doświadczeni mechanicy którzy doświadczenie zbierali w A.S.O. takich marek jak Honda, Kawasaki czy Yamaha. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem jest ponad 15 000 zadowolonych klientów. Zawsze doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Zaufaj najlepszym!

Serwis Linhai obejmuje między innymi wymianę opon oraz wszelkie naprawy z ubezpieczenia. Jesteśmy w stanie zapewnić przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne quadów, darmowy transport do warsztatu oraz szeroki wybór części oryginalnych oraz zamiennych.


W ofercie także:

Posiadamy komputer diagnostyczny do pojazdów marki INDIAN, POLARIS, CF MOTO, KYMCO, NIU I SUPER SOCO.
Adres serwisu:
ul.  Drewniana 4
30-556 Kraków

tel kom: 531-505-557
Jiangsu Linhai Power Machinery Corporation, znana pod nazwą Linhai, to firma założona w 1956 roku w Chinach. Produkcja od samego początku skupia się wokół pojazdów o małym silniku, takich jak quady, motocykle, skutery i pojazdy UTV. Wszystkie produkcje marki Linhai prezentują niezwykle wysoki poziom techniczny. Wśród najczęściej kupowanych znajdują się między innymi quad Linhai 400 o niezawodnym silniku i napędzie na cztery koła, model M550L, w którym zastosowano elektryczne wspomaganie kierownicy, czy bogato wyposażony rekreacyjny quad Linhai 200, którego nowoczesny wygląd doskonale dopełnia LEDowe oświetlenie.

Linhai oferuje dobrej jakości pojazdy w rozsądnej kwocie. Marka świetnie przyjęła się wśród polskich miłośników motoryzacji, tworząc zapotrzebowanie na serwis. Jako zgrany zespół doświadczonych mechaników oferujemy kompleksowy serwis quadów marki Linhai. Przeglądy odbywają się w porządnie wyposażonym warsztacie, a nad sprawnym przebiegiem serwisu czuwają niezawodni specjaliści.Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź