Bumpery / zderzaki do quada

Sortuj według
Pokaż na stronie
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie

Bumpery przednie i tylne to świetne rozwiązanie, które spowoduję, że w sytuacji uderzenia w przeszkodę zaoszczędzimy kilkaset lub nawet kilka tysięcy złotych na niepotrzebne wymiany osłon, lamp czy chłodnic. To dobra inwestycja, która ochroni Twojego quada i również doda mu agresywnego wyglądu.


W ofercie naszego sklepu znajdziesz bumpery tylne i przednie do różnego rodzaju marek i modeli quadów, takich między innymi jak Polaris, Segway, Kymco, Yamaha, CF MOTO, Honda, Kawasaki czy Suzuki. Są to zarówno lekkie i wytrzymałe bumpery / zderzaki aluminiowe, jak i bumpery stalowe malowane proszkowo.


Bumpery / Zderzaki – gotowe do montażu!

Zderzaki / bumpery dostępne są zazwyczaj w zestawie ze śrubami mocującymi, czyli są w pełni gotowe do montażu. Oprócz tego oferujemy przednie, tylne i boczne zderzaki bumper do pojazdów UTV – dostępne solo lub w kompleksowym zestawie 3w1.

Bumpery, czyli wytrzymała ochrona i drapieżny wygląd

Wytrzymałe i profesjonalne orurowanie do quadów i pojazdów UTV w postaci bumperów / zderzaków to najskuteczniejsza ochrona przed uszkodzeniem najbardziej newralgicznych elementów pojazdu. Doskonale sprawdza się nie tylko dla miłośników off- roadu i trudnych przepraw, ale także dla pojazdów używanych do pracy w ciężkim terenie.

Oferujemy solidne i wytrzymałe bumpery o nowoczesnym designie, który nadaje pojazdom bardziej drapieżnego stylu. W przypadku wielu produktów do wyboru jest zróżnicowana gama kolorystyczna, co pozwala nadać quadowi jeszcze bardziej indywidualnego charakteru. W kwestii ochrony pojazdu zachęcamy także do zapoznania się z ofertą osłon podwozia!

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź