Filtruj produkty

Marka

Napęd

Pojemność:

Przeznaczenie

Homologacja

Cena (PLN)

Od: Do:

Dostępność

Status

QUADY POLARIS MŁODZIEŻOWE

Sortuj według
Pokaż na stronie
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie


Polaris  - światowy lider w produkcji  pojazdów quad (ATV),  terenowych pojazdów użytkowych (UTV), oraz skuterów śnieżnych z . Głowna siedziba firmy znajduje sie w Stanach Zjednoczonych w miejscowości Medina - stan Minnesota, jednak producent ten posiada fabryki rozsiane po całym świecię. W 2014 roku Polaris otworzył swoją fabryke w Opolu i od tego czasu większość nowych pojazdów oferowanych w Polsce jest rodzimej produkcji..

POLARIS MŁODZIEŻOWE

Młodzieżowe pojazdy Polaris na off-road

Dzieci także mogą czerpać radość z jazdy na quadzie. W naszej ofercie znajdziesz maszyny, które doskonale nadają się zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych dzieci. Są to quady młodzieżowe, które pozwolą realizować dzieciom pasję off-roadu czy to poprzez jazdę po bezdrożach, czy specjalnych torach. Przy czym są to bezpieczne maszyny, dostosowane do dziecięcych możliwości.


Oczywiście jazda dziecka na quadzie musi zawsze przebiegać pod czujnym okiem opiekuna. O tym, jakie uprawnienia potrzebne są dla dzieci, aby mogły jeździć quadem legalnie po drogach publicznych, dowiesz się z naszego wpisu – Quad dla dzieci, do którego przeczytania zachęcamy. A jakie quady młodzieżowe znajdziesz w naszym sklepie?

Quady Polaris Młodzieżowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz nowoczesne quady młodzieżowe Polaris przeznaczone dla młodych pasjonatów jazdy w terenie. Są to zarówno mniejsze quady młodzieżowe, takie jak Polaris Outlaw 70 dedykowane przede wszystkim najmłodszym riderom, jak i nieco mocniejsze czterokołowce Outlaw 110 EFI, czy w końcu najmocniejszy i najbardziej dynamiczny Polaris Phoenix 200. W tym ostatnim przypadku jest to najlepszy wybór dla nastolatków, którzy uczestniczą już w rajdach terenowych.

Warto tutaj zaznaczyć, że quady młodzieżowe to maszyny skonstruowane z myślą o użytkowaniu przez młodych kierowców. Z tego też powodu są lżejsze i z reguły mają zamontowane ograniczenie prędkości do 25 km/h, które można regulować. Daje to opiekunom pełną kontrolę i pozwala dostosować quada do możliwości i umiejętności młodego kierowcy.

Młodzieżowa wersja quada Sportsman

 

Sportsman to flagowy model czterokołowca od kultowej marki Polaris. Nie mogło zatem zabraknąć jego wersji dedykowanej dla młodzieży. Sportsman 110 to quad młodzieżowy będący odpowiednikiem większych Sportsmanów. Podobnie jak jego starsi bracia, pojazd odznacza się ciekawą i nowoczesną sylwetką. Jest jednak mniejszy – waży 131 kg.

Młodzieżowy Sportsman to maszyna wyposażona w automatyczną skrzynię biegów. Posiada również wszystkie niezbędne do bezpiecznej jazdy akcesoria, takie jak światła do jazdy dziennej, linkę bezpieczeństwa, kask i flagę ostrzegawczą. Do czterokołowca dołączona jest również instrukcja szkoleniowa na płycie DVD. Co ważne, na quadach młodzieżowych oferta Polarisa się nie kończy. Mamy jeszcze inne pojazdy, które mogą sprawić młodym riderom olbrzymią frajdę!

Terenowe pojazdy użytkowe dla młodzieży – RZR i Ranger

Dla pasjonatów bardziej tradycyjnej jazdy za kółkiem oferujemy młodzieżowe pojazdy side by side, takie jak RZR 200 Polaris i Polaris Ranger 150. Są to nowoczesne pojazdy młodzieżowe z regulowanymi siedzeniami, które dają olbrzymią frajdę z jazdy, zapewniając młodym kierowcom komplet wyjątkowych wrażeń. Przy czym są to maszyny w pełni dostosowane do młodszych użytkowników, wyposażone w szereg zabezpieczeń – w tym system Ride Command z opcją Youth Ride Control, dający całkowitą kontrolę nad tym, co dzieje się z pojazdem, pełne drzwi, ochronną klatkę, pasy bezpieczeństwa i dwa kaski w standardzie! Zapraszamy!

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź