AKCESORIA ZIMOWE DO QUADA

AKCESORIA ZIMOWE

Akcesoria zimowe do quada to gama praktycznych produktów, dzięki którym jazda czterokołowcem nawet w najcięższych zimowych warunkach pogodowych będzie o wiele przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Do tego typu akcesoriów zaliczają się przede wszystkim różnego rodzaju podgrzewacze, które zapewnią kierowcy wysoki komfort cieplny. Przy czym dotyczy to nie tylko dłoni, ale także innych części ciała.


W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne akcesoria zimowe do quada takie jak: podgrzewane manetki – w tym zarówno podgrzewany kciuk do quada, jak i całe ogrzewane manetki. Oprócz tego oferujemy także uniwersalną matę grzewczą siedzenia, którą można używać do quadów, motocykli, pojazdów side by side, skuterów i skuterów śnieżnych. Dostępne akcesoria zimowe do quada to wysokiej jakości produkty, które są proste w montażu.

Podgrzewane manetki Shark wyposażone są w wyświetlacz LED, szybkie nagrzewanie i 5 różnych poziomów grzania. Natomiast w zestawie Dual Zone znajdują się podgrzewane manetki i ogrzewacz kciuka. Zestawy z reguły zawierają wszystkie niezbędne do montażu elementy. Na tym jednak nie koniec, bo komfort cieplny to nie jedyna rzecz, jaką trzeba brać pod uwagę w czasie zimowej jazdy quadem.

Bezpieczna jazda zimą – łańcuchy na quada

Maty i manetki podgrzewane to jedno, nie można jednak zapomnieć również o bezpieczeństwie w czasie jazdy. W tym przypadku również można wyposażyć swojego quada w dodatkowe akcesoria zimowe, które znacząco poprawią przyczepność quada na oblodzonych i zaśnieżonych trasach. Są to łańcuchy na quada, które pełnią identyczną funkcję jak śniegowe łańcuchy samochodowe. Doskonale sprawdzą się w najcięższych warunkach, pozwalając na przeprawę w zaśnieżonym terenie. Łańcuchy na quada stanowią również świetne wsparcie przy wykonywaniu różnego rodzaju prac w zaśnieżonym terenie, takich jak odśnieżanie czy ciągnięcie przyczepki.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów zimowych, które znacząco zwiększają komfort i bezpieczeństwo w jazdy quadem w czasie zimy. Zapraszamy!

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź