Aktualności

Data publikacji:

Wybór pierwszego lub kolejnego motocykla to bardzo ważna decyzja, od której będzie wiele zależało. Jej podjęcie bywa jednak o tyle trudne, że na rynku dostępnych jest całkiem sporo, wartych naszej uwagi, motocykli. Jak jednak spośród nich wybrać ten najlepszy, który będzie nam dobrze służył przez długi czas oraz w pełni wywiąże się z pokładanych w nim nadziei? Chociażby korzystając z naszego rankingu! Specjalnie z myślą o wszystkich osobach, które planują zakup nowego motocykla, przygotowaliśmy nasze Top 10 modeli szczególnie wartych zainteresowania. Oto i one!

Pokaż więcej
Data publikacji:
Obok bogatego wyboru quadów, w sklepie Moto Trip znajduje się równie szeroki wybór motocykli. I niezależnie od tego, czy jesteś fanem cruiserów, czy jednośladów bardziej sportowych, czy masz prawo jazdy na kategorie A, czy tylko zwykłe prawko na samochód osobowy, znajdziesz u nas maszynę, która pozwoli Ci cieszyć się jazdą. Sprawdź, jak wygląda nasz asortyment w tym zakresie i jakie motocykle oferujemy?
Pokaż więcej
Data publikacji:
Quady to doskonałe maszyny do poruszania się po trudnym i wymagającym terenie oraz wykonywania różnego rodzaju prac. To także fantastyczna alternatywa dla motocykla, która idealnie sprawdzi się dla miłośników stabilniejszych, 4-kołowych konstrukcji. Jakby tego było mało, dobry quad zapewni niezapomniane wrażenia oraz dostarczy solidnej dawki emocji i adrenaliny. Jako że z wyborem i zakupem nowej maszyny wiąże się spory wydatek, specjalnie z myślą o osobach, które planują taką inwestycję, przygotowaliśmy zestawienie modeli szczególnie wartych uwagi w tym roku. Oto nasze top 10!
Pokaż więcej
Data publikacji:

Nowoczesna technologia wkracza do akcji! Połączenie współczesnego środka transportu z ekologicznym podejściem do życia dało doskonałe rezultaty. W ostatnich czasach skutery elektryczne stają się coraz popularniejszym środkiem lokomocji, który doskonale sprawdza się w miejskiej przestrzeni. Jakie są jego zalety?

Pokaż więcej

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź