Filtruj produkty

Marka

Napęd

Pojemność:

Przeznaczenie

Homologacja

Cena (PLN)

Od: Do:

Dostępność

Status

QUADY Polaris SPORTSMAN®

W kategorii QUADY Polaris SPORTSMAN® znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby móc w pełni korzystać z możliwości swojego pojazdu terenowego, niezależnie od trudności i warunków panujących na trasie.

W ofercie dostępne są wielofunkcyjne oraz stylowe quady Polaris Sportsman, renomowanego producenta, który od lat buduje swą pozycję na rynku pojazdów terenowych, dostarczając niezawodne i innowacyjne produkty. Modele te przypadną do gustu zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom, duże różnorodność oferty pozwoli na wybranie pojazdu najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb i możliwości.

W kategorii znajdziesz zarówno opisy różnych modeli quadów, recenzje specjalistów i użytkowników, jak również porady dotyczące użytkowania, konserwacji, akcesoriów czy bezpieczeństwa. Oczywiście nie brakuje tu również informacji na temat cen, promocji oraz porównań z konkurencyjnymi modelami.

Podążaj za najnowszymi informacjami i poradami, dzięki którym maksymalizujesz przyjemność korzystania z quadów marki Polaris Sportsman. W tej kategorii będą również publikowane wiadomości o nowościach, wprowadzaniu nowych modeli na rynek oraz innych aktualnościach ze świata quadów i sportów motorowych.

Dołącz do wspólnoty pasjonatów quadów Polaris Sportsman, wymieniaj się doświadczeniami, zadawaj pytania, szukaj motoryzacyjnych inspiracji oraz dziel się swoimi sukcesami i przeżyciami na trasie. 


Polaris to światowy lider w produkcji  pojazdów quad (ATV),  terenowych pojazdów użytkowych (UTV), oraz skuterów śnieżnych z . Głowna siedziba firmy znajduje sie w Stanach Zjednoczonych w miejscowości Medina - stan Minnesota, jednak producent ten posiada fabryki rozsiane po całym świecię. W 2014 roku Polaris otworzył swoją fabryke w Opolu i od tego czasu większość nowych pojazdów oferowanych w Polsce jest rodzimej produkcji.

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź