Osłony podwozia quada

Sortuj według
Pokaż na stronie
Strona 1 z 2
Pokaż na stronie

Ze względu na warunki, w jakich quady są najczęściej używane, osłony podwozia są niezbędne. Montowane są najczęściej płyty ochronne wykonane z tworzyw sztucznych, ale dla bardziej wymagających klientów polecamy osłony z lekkiego aluminium.


Oferujemy wysokiej jakości aluminiowe osłony od renomowanych producentów. Zestawy płyt zabezpieczą ochronę spodu pojazdu, osłonę wahaczy oraz amortyzatorów przednich i tylnych.

Osłony podwozia do quada – bezpieczeństwo w każdych warunkach!

Jeśli chcesz zapewnić swojej maszynie pełną ochronę przed uszkodzeniem mechanicznym elementów zawieszenia oraz pozostałych podzespołów narażonych na uderzenia kamieni czy wystających głazów, osłony podwozia są wyposażeniem, w które koniecznie należy zaopatrzyć swojego quada. Pozwoli Ci to na czerpanie pełnej frajdy z jazdy, bez żadnego stresu o to, że w czasie trudniejszych odcinków możesz coś uszkodzić w swoim czterokołowcu.


Osłony podwozia to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na spokojną głowę i udane wyprawy, z których wrócisz w pełni sprawnym quadem. Dostępne w naszej ofercie osłony podwozia są lekkie i wytrzymałe, gwarantując ochronę w każdych warunkach – również przy niskich temperaturach niezależnie od tego, czy są to osłony podwozia aluminiowe, czy wykonane z tworzywa sztucznego. Równocześnie za sprawą swojej przemyślanej konstrukcji zapewniają swobodny dostęp serwisowy.

Osłony spodu to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego quada.

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź