Filtruj produkty

Marka

Napęd

Pojemność:

Przeznaczenie

Homologacja

Cena (PLN)

Od: Do:

Dostępność

Status

Quady Polaris RZR

Sortuj według
Pokaż na stronie
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie

QUADY POLARIS RZR

QUADY POLARIS RZRQUADY POLARIS RZR to światowy lider w produkcji  pojazdów quad (ATV), terenowych pojazdów użytkowych (UTV), oraz skuterów śnieżnych.
Głowna siedziba firmy znajduje sie w Stanach Zjednoczonych w miejscowości Medina - stan Minnesota, jednak producent ten posiada fabryki rozsiane po całym świecię. W 2014 roku Polaris otworzył swoją fabryke w Opolu i od tego czasu większość nowych pojazdów oferowanych w Polsce jest rodzimej produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą quadów POLARIS RZR:

Quady Polaris RZR to linia sportowych pojazdów off-road (UTV) produkowanych przez firmę Polaris Industries. Wyposażone są w wydajne silniki, przestronne kabiny i zaawansowane systemy zawieszenia, które zapewniają doskonałą wydajność w trudnym terenie. Charakteryzują się wyjątkową, agresywną stylistyką, wysoką prędkością oraz zdolnością do prowadzenia na różnych nawierzchniach, od piaszczystych wydm po błotniste lasy. W ofercie marki Polaris znajdziemy modele RZR 2-osobowe jak i 4-osobowe, co sprawia, że są idealne dla różnych grup miłośników sportów off-road i ekstremalnych przejażdżek.

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź