GĄSIENICE DO QUADA

Sortuj według
Pokaż na stronie
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie

Gąsienice do quada – stabilna jazda w najtrudniejszym terenie!

W naszej ofercie obejmującej różnego rodzaju akcesoria do quada znajdziesz niezwykle praktyczne systemy gąsienic do pojazdów ATV, które są stworzone do poruszania się po najcięższym terenie, a przede wszystkim tam, gdzie tradycyjne opony nie są w stanie sobie poradzić. Oferujemy gąsienice do quada cenionych marek, takich jak Camso Canada TJD, odznaczające się bardzo nowoczesną konstrukcją, wysoką jakością, trwałością, kompatybilnością z szerokim zakresem marek i modeli pojazdów (za pomocą adaptera) oraz wygodnym i szybkim montażem i demontażem.

Zastosowanie gąsienic dla pojazdów ATV – kiedy potrzeba więcej

Pojazdy ATV zostały stworzone z myślą o poruszaniu się w terenie, który dla zwykłych pojazdów jest niedostępny. Zastosowanie gąsienic do quada stanowi kolejny krok w zwiększeniu możliwości tych wyjątkowych maszyn, dla których śnieg, błoto, żwir, piasek czy grząski teren nie stanowią już żadnego wyzwania. Nowoczesne gąsienice do quada to konstrukcje odznaczające się dużą stabilnością i wszechstronnością.


W naszej ofercie znajdziesz gąsienice najnowszej generacji, które wykorzystasz zarówno do pracy, jak i rekreacji. Za sprawą doskonałej flotacji, znacząco zmniejszonego nacisku, obniżonego środka ciężkości konstrukcji, niskiego oporu toczenia oraz świetnej amortyzacji, prowadzenie pojazdu wyposażonego w system gąsienic Camso jest w pełni komfortowe i precyzyjne. Przy czym quad zaopatrzony w gąsienice doskonale poradzi sobie także z holowaniem i ciągnięciem ciężkich ładunków.


Gąsienice do quada z pługiem, komfortowa praca zimą i nie tylko!

Doskonałym duetem, który znacząco zwiększa możliwości użytkowe quada, jest zastosowanie gąsienic w maszynach wyposażonych w pług. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno zimą przy odśnieżaniu, jak i przy transporcie innych materiałów sypkich, takich jak piach, żwir itp. Trzeba bowiem zaznaczyć, że gąsienice to funkcjonalne akcesoria na każdą porę roku!

Całoroczne gąsienice dla pojazdów 4x4

Oferujemy całoroczne systemy gąsienicowe do quada, które doskonale sprawdzą się zarówno w śnieżną i mroźną zimę, jak i w czasie wiosennych roztopów, lata i jesieni. Są to produkty dedykowane do pojazdów 4x4 różnych marek, modeli i pojemności. Łatwy montaż i demontaż gąsienic możliwy jest za sprawą specjalnych adapterów, które znajdują się przeważnie w zestawie z gąsienicami. Uszczelnione piasty i specjalna konstrukcja łożysk gwarantuje ich niezawodność i trwałość w każdych warunkach. Co istotne, poszczególne systemy gąsienicowe dopuszczają poruszanie się na nich po drogach publicznych.

Dopasowanie gąsienic do quada

Oferujemy systemy gąsienicowe dedykowane do różnych typów i modeli pojazdów 4x4.

Informacje potrzebne do dopasowania gąsienic to:

  • marka i model pojazdu,
  • pojemność,
  • rok produkcji.

W celu sprawdzenia dostępności adapterów i pełnego dopasowania do konkretnej marki i modelu pojazdu, co umożliwi montaż gąsienic do quada, zapraszamy do kontaktu jeszcze przed dokonaniem zakupu. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi akcesoriami do quada, takimi m. in. jak osłony podwozia, przyczepy ATV, zamiatarki do quada czy kosiarki ATV, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu!

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź