Wyciągarki do quadów

Sortuj według
Pokaż na stronie
Strona 1 z 1
Pokaż na stronie

Niezaprzeczalnie wyciągarki to jedne z podstawowych akcesoriów do quada, bez których trudno wyobrazić sobie sprawne poruszanie się czterokołowcem po najtrudniejszym i najbardziej wymagającym terenie. Strome podjazdy czy zjazdy, przeszkody na drodze w postaci przewróconego drzewa czy ugrzęźnięcie w błocie przestają być jakimkolwiek problemem, gdy wyposażysz swoją maszynę w nowoczesną wyciągarkę.


Przy czym wyciągarki to niezwykle funkcjonalne urządzenia, które zastosowanie znajdują zarówno w czasie rekreacyjnej i sportowej jazdy na off-roadzie, jak i w pracy. Za pomocą wyciągarki zwiększasz możliwości swojego quada w najbardziej kryzysowych sytuacjach. A w razie potrzeby możesz ją wykorzystać przy realizacji wielu innych zadań. Do wyboru masz urządzenia wyposażone w stalową lub syntetyczną linę o różnej mocy i uciągu!

Mocne i solidne wyciągarki do quada Polaris

W naszym sklepie znajdziesz zdalnie sterowane wyciągarki Polaris o mocy 2500 Ib i uciągu 1134 kg oraz 3500 Ib o uciągu 1588 kg dedykowane do różnych modeli czterokołowców marki Polaris.


Są to zestawy zintegrowane, które łączą się z wiązką przewodów Polaris ATV, co pozwala na ich prosty i szybki montaż. Wyciągarki te zostały wyposażone w szczelną obudowę, która gwarantuje skuteczną i bezproblemową pracę w każdych warunkach. Sprawdź również inne akcesoria dla pojazdów ATV dostępne w naszej ofercie!

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź