Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Serwis motocyklI Benelli

Zapraszamy Państwa do naszego serwisu, w którym oferujemy serwis skuterów, quadów i motocyklów. W naszym salonie, w Krakowie oferujemy również wymianę opon w quadach, skuterach i motocyklach. 

Nasz serwis jako jeden z nielicznych w Polsce posiada autoryzację marki Benelli. Oferujemy zatem szereg usług naprawczych oraz kompleksowy przegląd markowego jednośladu. Serwis motocykli Benelli można przeprowadzić w naszym warsztacie zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Drewnianej 4. Istnieje także możliwość transportu wprost do serwisu.


CENNIK PRZEGLĄDÓW 2021:

CENNIK PRZEGLĄDY 2021 - ver 20.07.2021-1.pdf

 

Świadczymy usługi w zakresie:

- Serwis motocykli : IndianBenelli  Rieju, Fantic, Hyosung
- Serwis quadów : Polaris , Canam , TGB , linhai , CF MOTO
- wymiana opon w skuterach, quadach i motocyklach,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny MOTOCYKLI / SKUTERÓW oraz QUADÓW

Nasz personel to doświadczeni mechanicy którzy doświadczenie zbierali w A.S.O. takich marek jak Honda, Kawasaki czy Yamaha. Zaufaj najlepszym , ponad 15000 zadowolonych klientów !


W ofercie także:

Posiadamy komputer diagnostyczny do pojazdów marki INDIAN, POLARIS, CF MOTO, KYMCO, NIU I SUPER SOCO.

Adres serwisu:
ul.  Drewniana 4
30-556 Kraków

tel kom: 531-505-557
Historia marki Benelli rozpoczęła się w 1911 roku, kiedy sześciu braci postanowiło rozpocząć produkcję motocyklowych podzespołów w swoim rodzinnym garażu we włoskiej miejscowości Pesaro. Dekadę później skonstruowano pierwszy motocykl pod nazwiskiem braci Benelli - nazwano go Velomotore. Jakość i detale sprawiły, że pojazdy szybko zyskały uznanie wśród zawodowców. Z sukcesem użytkowali je słynni motocykliści wyścigowi Dario Ambrosini czy Mike Hailwood. Pod koniec lat 60., chwilę przed zmianą właściciela marki, bracia Benelli wypuścili na rynek ostatni rodzinny model, legendarny "Tornado 650".

Produkcję kontynuowano z sukcesem. Fabrykę opuszczały motocykle o sześciocylindrowych silnikach o coraz większej pojemności. Systematycznie wdrażane ulepszenia sprawiły, że produkty marki Benelli zaczęły odgrywać coraz większą rolę na rynku dużych motocykli sportowych. Od grudnia 2005 roku marka Benelli jest częścią chińskiej grupy Qianjiang, której roczna produkcja przekracza 1,2 miliona motocykli.

Nasza doświadczona ekipa fachowców sprawnie i dokładnie zajmie się naprawą motocyklu, posługując się dedykowanym komputerem diagnostycznym. Jako solidna firma jesteśmy w stanie również zaproponować rozwiązania w postaci oryginalnych oraz zamiennych części motocyklowych, jeśli zajdzie potrzeba ich wymiany. Nasi mechanicy dokonują przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, i wykonują naprawy z ubezpieczenia. Dzięki szerokiej wiedzy i zamiłowaniu do motoryzacji działamy skutecznie i szybko, co może potwierdzić już ponad 15 tysięcy klientów, którzy skorzystali już z atrakcyjnego cennika naszej firmy. Zaufaj specjalistom i umów się na wizytę, a wkrótce dźwięk silnika Twojego motocykla wybrzmi na nowo.Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź