Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Serwis motocyklI Rieju

Zapraszamy Państwa do naszego serwisu, w którym oferujemy serwis skuterów, quadów i motocyklów. W naszym salonie, w Krakowie oferujemy również wymianę opon w quadach, skuterach i motocyklach. 
Nasza firma szczyci się autoryzacją marki Rieju, co pozwala na wykonywanie napraw oraz przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Oferujemy nie tylko usługi naprawcze, lecz także wymianę opon w każdym modelu motocykla, quada czy skutera. Dysponujemy szeroką ofertą akcesoriów oraz jednośladów marki Rieju. Nasi specjaliści z chęcią doradzą zakup zarówno oryginalnych, jak i zamiennych części do każdego pojazdu. Odwiedzający nasz warsztat mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalny [link]Serwis motocykli Rieju[/link]. Z naszych usług skorzystało już ponad 15 000 klientów. Zaufaj nam i Ty, a przekonasz się, że nasz warsztat to miejsce, gdzie jakość idzie w parze z atrakcyjnym cennikiem.

Świadczymy usługi w zakresie:

- Serwis motocykli : IndianBenelli  Rieju, Fantic, Hyosung
- Serwis quadów : Polaris , Canam , TGB , linhai , CF MOTO
- wymiana opon w skuterach, quadach i motocyklach,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny MOTOCYKLI / SKUTERÓW oraz QUADÓW

Nasz personel to doświadczeni mechanicy którzy doświadczenie zbierali w A.S.O. takich marek jak Honda, Kawasaki czy Yamaha. Zaufaj najlepszym , ponad 15000 zadowolonych klientów !


W ofercie także:

Posiadamy komputer diagnostyczny do pojazdów marki INDIAN, POLARIS, CF MOTO, KYMCO, NIU I SUPER SOCO.


Pasjonatów marki nie brakuje w każdym zakątku świata. W Polsce również zauważa się szerokie grono użytkowników motocykli Rieju, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy wysokiej klasy usługi serwisowe na terenie Krakowa. Nasz warsztat obsługują wyłącznie doświadczeni mechanicy, którzy jednogłośnie twierdzą, że w ich żyłach oprócz krwi płynie także benzyna. Stanowiska pracy wyposażono w specjalistyczne komputery diagnostyczne, pozwalające na szybkie wykrycie usterek oraz skuteczny serwis.


Adres serwisu:
ul.  Drewniana 4
30-556 Kraków

tel kom: 531-505-557
Historię marki Rieju zawdzięcza się dwóm osobom, których połączyła wspólna pasja rowerowa. Luis Riera i Jaime Juanola od roku 1934 produkowali akcesoria rowerowe na terenie Hiszpanii. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem wspólnicy poszli o krok dalej i w 1947 roku wypuścili na rynek rower napędzany silnikiem. Produkcje dwójki przyjaciół zyskały zaciekawienie kupujących, co zachęciło wspólników do tego, by jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. W 1953 roku światło dzienne ujrzał pierwszy motocykl marki Rieju. Spektakularny sukces szybko przysłoniły włoskie marki, których motocykle były jeszcze bardziej innowacyjne.

Riera i Juanola szybko zareagowali na zaistniałą sytuację, pozyskując licencję na produkcję włoskich silników. Dzięki temu marka Rieju do dziś uznawana jest za przodującego producenta motocykli przystosowanych do jazdy wyczynowej.Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź