Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Serwis quadów CF MOTO

Zapraszamy Państwa do naszego serwisu, w którym oferujemy serwis skuterów, quadów i motocyklów. W naszym salonie, w Krakowie oferujemy również wymianę opon w quadach, skuterach i motocyklach. 


Posiadamy autoryzację takich marek jak: INDIAN, POLARIS, BENELLI, PEUGEOT, KYMCO, CF MOTO, TGB, SYM, FANTIC, RIEJU, MALAGUTI, KEEWAY i wiele innych.
 

Świadczymy usługi w zakresie:

- Serwis motocykli : IndianBenelli  Rieju, Fantic, Hyosung
- Serwis quadów : Polaris , Canam , TGB , linhai , CF MOTO
- wymiana opon w skuterach, quadach i motocyklach,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny MOTOCYKLI / SKUTERÓW oraz QUADÓW

Nasz personel to doświadczeni mechanicy którzy doświadczenie zbierali w A.S.O. takich marek jak Honda, Kawasaki czy Yamaha. Zaufaj najlepszym , ponad 15000 zadowolonych klientów !

 
Nasza firma jest autoryzowanym partnerem marki, oferując najwyższej jakości serwis quadów CF Moto. Bez wahania można stwierdzić, że wyróżnia nas dokładność i sumienność, za którą stoi wieloletnia pasja do motoryzacji. W naszym warsztacie pracują mechanicy, którzy zdobywali doświadczenie w autoryzowanych stacjach obsługi takich marek, jak Honda, Yamaha czy Kawasaki. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, jako jedyni w Małopolsce wykorzystując w codziennej pracy komputer diagnostyczny przystosowany do pojazdów marki Cf Moto, Indian czy Polaris.

Oferujemy wymianę opon, przeglądy oraz naprawy, które pokrywa ubezpieczenie pojazdu. Skupiamy się na wymaganiach klienta, profesjonalnie sugerując dobór odpowiednich części, które posiadamy w stałej sprzedaży od sprawdzonych producentów. 


W ofercie także:

Posiadamy komputer diagnostyczny do pojazdów marki INDIAN, POLARIS, CF MOTO, KYMCO, NIU I SUPER SOCO.
Adres serwisu:
ul.  Drewniana 4
30-556 Kraków

tel kom: 531-505-557
CF Moto to firma produkująca motocykle, pojazdy terenowe, silniki oraz części, które są dystrybuowane przez ponad 2000 partnerów na całym świecie. Choć firma powstała w 1989 roku, jej młody wiek nie przeszkadza w dążeniu do celu ramię w ramię z najlepszymi. Cel marki to dostarczanie najwyższej jakości produktów wszystkim pasjonatom motoryzacji.

Firma stawia na technologię i jakość, nieustannie inwestując swój czas i wysiłek w rozwój systemu zarządzania, który ma doprowadzić do powstawania wyjątkowych i godnych zaufania produktów. Ponad 30 lat istnienia na rynku sprawiło, że dziś marka Cf Moto może pochwalić się produkcją 600 tysięcy pojazdów rocznie i 800 tysięcy silników.Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź