Filtruj produkty

Cena (PLN)

Od: Do:

Serwis motocyklI Indian

Zapraszamy Państwa do naszego serwisu, w którym oferujemy serwis skuterów, quadów i motocyklów. W naszym salonie, w Krakowie oferujemy również wymianę opon w quadach, skuterach i motocyklach. 

Jako autoryzowany serwis marki Indian w Polsce oferujemy usługi serwisowe motocykli, w tym również wymianę opon oraz serwis pogwarancyjny. Nasz doświadczony zespół mechaników kompleksowo zajmie się serwisem pojazdu, oferując szeroki wybór części oryginalnych oraz zamiennych. Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo naszych konsultantów. Firma jako jedyna w województwie małopolskim dysponuje komputerem diagnostycznym przystosowanym typowo do pojazdów marki Indian, Polaris czy Kymco.

Co możemy zaoferować?

Serwis motocykli Indian oferuje między innymi dokładną diagnostykę komputerową, wymianę opon, oleju oraz filtrów. Wymiana świec, linek czy łożysk w kołach nie stanowi dla nas problemu, podobnie jak remont silnika czy serwis elektryki. Z wielką chęcią zamontujemy akcesoria motocyklowe, weźmiemy pod lupę układ hamulcowy czy zawieszenie. Jeśli z różnych przyczyn klient nie jest w stanie dostarczyć nam swojego motocyklu, możemy zaproponować darmowy transport wprost do naszego serwisu.

 


Świadczymy usługi w zakresie:

- Serwis motocykli : IndianBenelli  Rieju, Fantic, Hyosung
- Serwis quadów : Polaris , Canam , TGB , linhai , CF MOTO
- wymiana opon w skuterach, quadach i motocyklach,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny MOTOCYKLI / SKUTERÓW oraz QUADÓW

Nasz personel to doświadczeni mechanicy którzy doświadczenie zbierali w A.S.O. takich marek jak Honda, Kawasaki czy Yamaha. Zaufaj najlepszym , ponad 15000 zadowolonych klientów !

W ofercie także:

Posiadamy komputer diagnostyczny do pojazdów marki INDIAN, POLARIS, CF MOTO, KYMCO, NIU I SUPER SOCO.

Adres serwisu:
ul.  Drewniana 4
30-556 Kraków

tel kom: 531-505-557
Indian to firma, której burzliwe dzieje obejmują ponad 100 lat. Początkowe modele motocykli w błyskawicznym tempie zyskały szerokie grono zwolenników, dając szansę twórcom przedsiębiorstwa na wdrażanie coraz to nowszych technologii. Żwawy postęp zaowocował produkcją motocykli na potrzeby armii amerykańskiej w czasie II Wojny Światowej. W latach 50. modele cywilne zdobyły uznanie w świecie wyścigów motocyklowych, które organizowano na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Dziś motocykle marki Indian nadal pozostają synonimem innowacyjnej technologii, a ich produkcja niezmiennie odbywa się pod szyldem modeli wyścigowych.Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź