Filtruj produkty

Brak filtrów do wyświetlenia w tej kategorii.

Jaki Quad na początek ?

Data publikacji:


JAKI QUAD NA POCZĄTEK ? To jedno z podstawowych pytań które pojawia się w głowach osób szukający pojazdu ATV.

     Przeglądając fora internetowe oraz grupy na portalach społecznościowych nie trudno natknąć się na dwa obozy. Jedni uważają, że warto kupić quada nowego, a drudzy, że używanego ale markowego. Nie odkryję ameryki pisząc tu do czego służy quad, a więc nie do jazdy do kościoła, ani trzymania pod kocem. Quad to zabawka wyrośniętych chłopców którzy katują pojazdy w ciężkim terenie ( czasami również pod wodą ).

     Dodatkowym aspektem o którym często zapominamy jest brak profesjonalizmu kryptohandlarzy, sami znamy oferty pojazdów używanych które miesiąc wcześniej były do kupienia za kilkatysięcy złotych w formie powypadkowej lub jak ostatnio udało nam się wychwycić po gruntownym spaleniu i nagle trafiają na portale cudownie uzdrowione ale już za kilkanaście tysięcy złotych.

    Kupując nowego quada mamy gwarancję ( w 99 % przypadków 2 LATA Gwarancji ) co daję nam spokój i bezpieczeństwo poruszania się takim pojazdem.  Po 11 latach prowadzenia działalności związanej z quadami mogę śmiało powiedzieć, że rynek wtórny quadów w Polsce to jeszcze większa żenada niż rynek samochodów używanych.


  
   Poniżej kilka propozycji quadów NA POCZĄTEK :POLARIS 570 - 32990,00 zł ( najlepszy stosunek jakości do ceny / amerykańskie Quady produkowane w Polsce )

570 profil.png

LINHAI 300 - 16900,00 zł ( najtańszy quad z napędem 4x4, ciekawa budżetowa propozycja )

CF MOTO 520 - 23500,00 zł ( HIT sprzedażowy 2017 / 2018 roku, Quad wizualnie i technicznie na wysokim poziomie )Podobny obraz


Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź