Motocykl BENELLI LEONCINO 125

Czysty styl i zabawa, skoncentrowane w łatwym, przystępnym i niezwykle nowoczesnym motocyklu. Taka jest koncepcja nowego Leoncino 125, motocykla, który został stworzony, aby zaspokoić potrzeby najnowszych pokoleń motocyklistów i zaspokoić ich pragnienie wolności i niezależności. Rower, który rozszerza obecną gamę Benelli Leoncino i pozostaje wierny uczuciu rodziny, potrafi wydobyć zarówno jej dziedzictwo, jak i współczesny charakter. Leoncino 125 to również rower przeznaczony dla początkujących w świecie motocykli, gwarantujący maksymalną łatwość prowadzenia i zwinność na drodze oraz oferujący ekscytującą jazdę od samego początku, a wszystko to bez wyjątkowo niskich kosztów eksploatacji.

Cena brutto
14 990,00 PLN
Dostępność: Natychmiast
Status: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące
  • TRANSPORT do 50 km od Krakowa - GRATIS
    Możliwość transportu na terenie całego kraju - cena ustalana indywidualnie


Bijącym sercem Leoncino 125 jest nowy, jednocylindrowy, czterosuwowy, chłodzony cieczą silnik o pojemności 125 cm3, pierwszy w modelach ćwierćlitrowych znajdujących się obecnie w ofercie. Rozrząd posiada pojedynczy wałek rozrządu w głowicy z 4 zaworami na cylinder, elektroniczny wtrysk z korpusem przepustnicy o średnicy 28 mm, mokre sprzęgło i 6-biegową skrzynię biegów. Ten nowy silnik ma moc 12,8 KM (9,4 kW) przy 9500 obr./min i 10 Nm (1,0 kgm) przy 8500 obr./min. Jedną z mocnych stron roweru jest z pewnością jego niskie spalanie na poziomie 2,2 litra na 100 km.

Opracowany z myślą o maksymalnej zwinności i prowadzeniu na drodze, Leoncino 125 ma doskonałe podwozie. Rama to tradycyjna stalowa rama kratowa zaprojektowana tak, aby idealnie zintegrować się z konstrukcją roweru, dzieląc styl i charakter ćwierćlitrowej gamy Leoncino. Zbiornik ma połączenie klasycznych i nowoczesnych linii oraz wyważonych powierzchni, które nadają motocyklowi niepowtarzalny, niepowtarzalny wygląd. Reflektor w całości wykonany w technologii LED to wysokiej klasy reflektor o eleganckim, wyrafinowanym designie. Tablica przyrządów jest cyfrowa i dobrze widoczna w każdych warunkach. Podobnie jak reszta gamy Leoncino, stylizowany lew dumnie wyróżnia się na przednim błotniku, przywołując historię tego modelu.

Zawieszenia Leoncino 125 składają się z odwróconego widelca z przodu z nogami o średnicy 35 mm, podczas gdy tylny koniec ma wahliwe ramię z centralnym amortyzatorem i skokiem 53 mm. Jeśli chodzi o układ hamulcowy, to z przodu znajduje się pojedyncza pływająca tarcza o średnicy 280 mm z trzytłoczkowym zaciskiem, a z tyłu tarcza o średnicy 220 mm z pływającym zaciskiem dwutłoczkowym. Obecne CBS. Na 17-calowych felgach ze stopu aluminium można zamontować odpowiednio opony 110/80-R17 i 130/70-R17, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo na drodze.
Leoncino 125 będzie dostępny u wszystkich dealerów Benelli od wiosny 2022 w kolorze szarym i zielonym.

SPECYFIKACJE :

Moc KM 12.78
Waga: 145
Stosunek mocy do wagi kW/kg 0.065
Spalanie Średnie:  100 km 2,2
Rodzaj zasilania Wtrysk Liczba zaworów na 1 cylinder
Liczba cylindrów: 1 Cylinder
Skrzynia biegów: Manualna 6 biegowa
Chłodzenie silnika: Cieczą
Wałek wyrównoważający: Tak

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź