KYMCO MAXXER 90S CE

 

KYMCO MAXXER 90S CE

 

 

KYMCO (Kwang Yang Motor Company) - jest największym tajwańskim producentem Skuterów, Quadów oraz Motocykli. W skład wytwórni wchodzi obecnie 7 fabryk zatrudniających ponad 4 tysiące pracowników. Roczna produkcja wynosi blisko 700 tysięcy pojazdów, które są sprzedawane poprzez sieć agentów w 89 krajach na całym świecie.

 

Cena brutto
11 990,00 PLN

 

Maxxer 90 to quad, który podobnie jak Maxxer 50 ma wprowadzić młodzież w tajniki motoryzacji. Charakteryzuje się on tymi sami rozwiązaniami, jeśli chodzi o bezpieczeństwo jazdy. Podobnie jak Maxxer 50 posiada pełne podłogi podnóżków, ogranicznik otwarcia przepustnicy, linkę szkoleniową połączoną z awaryjnym wyłącznikiem zapłonu, mocowanie flagi oraz hamulec parkingowy. 

To, co wyróżnia ten pojazd to silnik. Czterosuwowa jednostka napędowa, chłodzona powietrzem dysponuje pojemnością 89cm3. Dla polepszenia bezpieczeństwa dodano na tylną oś hamulec tarczowy.

Maxxer 90 to propozycja dla młodych użytkowników w wieku od 7 do lat 14. W pojeździe zastosowano trwały i ekonomiczny 4 suwowy silnikchłodzony powietrzem. Na wyposażeniu znajdziemy wielofunkcyjny wyświetlacz oraz elektryczny i nożny starter. Możliwość ingerencji w osiągi pozwala dostosować właściwości pojazdu do umiejętności jeźdźca.Dane techniczne

stan: nowy
rok produkcji: Bieżący
pojemność silnika (cm3): 90
moc (KM): 7
typ silnika: czterosuwowy / chłodzony powietrzem / gaźnik
kolor: czarny, czerwony
skrzynia biegów: automatyczna
przeniesienie napędu: CVT / 2x4 / łańcuch
wymiary (mm): 1435/905/925
waga (kg): 127
hamulce: typ (przód/tył) - bęben / tarcza
opony: przód - 18x7-8", tył - 18x9-8"
homologacja drogowa: nie
wyposażenie: linka szkoleniowa połączona z awaryjnym wyłącznikiem zapłonu, mocowanie flagi

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź