motocykl BENELLI TRK 502 + KASK LS2 VALIANT

Niezależnie od tego, czy jeździsz po mieście, czy w trasie, TRK jest idealnym towarzyszem podróży. Dzięki wygodnej ergonomice, niesamowitej odporności na wiatr i warunki atmosferyczne, zdolnego zawieszenia oraz skutecznego i wydajnego silnika dwucylindrowego można codziennie doświadczać innej przygody, odkrywać nowe światy, bez żadnych ograniczeń.
Opakowany w tradycyjną stalową ramę stalową Benelli jest nowym, czterosuwowym, chłodzonym cieczą silnikiem 500cc, opracowanym przez firmę Benelli w najnowszych modelach, wyposażonym w elektroniczny wtrysk, system podwójnej osi wałka rozrządu, cztery zawory na cylinder. Maksymalna moc wynosi 48 KM (35 kW) przy 8500 obr / min, a moment obrotowy wynosi 45 Nm (4,6 kgm) przy 4500 obr / min, co oznacza doskonałą reakcję we wszystkich warunkach.
Zawieszenie zapewnia maksymalny komfort dla kierowcy i pasażera, dzięki regulowanemu widelcowi przedniemu, a na tyle - wahacz z monoshock.

Skuteczność hamowania, dzięki dwóm przednim tarczom, o średnicy 320 mm i dwótłoczkowym pływającym zacisku. Tylna tarcza ma średnicę 260 mm i jest również chwytana za pomocą podwójnego zacisku tłoka.
Stabilność, bezpieczeństwo i precyzja to kluczowe słowa tego nowego Benelli TRK 502.
Cena brutto
27 990,00 PLN
Dostępność: Natychmiast
Status: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące

STYL I ERGONOMIA:

TRK 502 łączy nowoczesne kształty z klasyczną stylistyką motocykla turystycznego, tworząc maszynę na każdy teren. Pozycja jazdy jest niesamowicie wygodna, z szeroką kierownicą, miękkim siedzeniem i mnóstwem miejsca na nogi, co zapewnia komfort na długie trasy

ZAWIESZENIE:

Wysokiej jakości zawieszenie obejmuje 50mm odwrócony widelec z przodu (ze 135 mm skokiem) i systemem wahacza monoshock z tyłu. Kombinacja zapewnia doskonałą kontrolę trakcji i komfortową jazdę, w ruchu drogowym lub poza nim.

RAMA:

Rusztowa stalowa rama otaczająca silnik TRK 502 zapewnia doskonałą balans między sztywnością a lekką wagą. TRK jest doskonale manewrujący i pewny podczas jazdy po drogach lub w terenie, szczególnie dzięki szerokiej kierownicy


SILNIK:

TRK 502 jest zasilany całkowicie nowym silnikiem czterosuwowym 499 cm, czterozaworowa technologia z systemem podwójnego wałka rozrządu zapewnia maksymalną moc, wtrysk paliwa zapewniający dokładną reakcję przepustnicy i sześciobiegową skrzynię biegów.SPECYFIKACJE:


SILNIK:


PODWOZIE:


WYMIARY:

DŁUGOŚĆ 
2170 mm ( 2211 mm)
WYSOKOŚĆ Z WYŁĄCZENIEM LUSTEREK 
1235 mm (1495 mm)
WYSOKOŚĆ MIEJSCA KIEROWCY :
800 mm ( 825mm)

  • SZEROKOŚĆ Z WYŁĄCZENIEM LUSTEREK 912 mm
  • PRZEŚWIT 190 mm ( 240 mm)
  • UNLADEN WEIGHT 213 KG
  • ROAD READY WEIGHT Niedostępny
  • MAKSYMALNA ŁADOWNOŚĆ Niedostępny
  • POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA 20 lt
  • REZERWA 3 lt
  • ROZSTAW OSI1 525 mm


POSIADAMY POJAZD DEMO / Możliwość jazdy próbnej

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź