Tłumik Wydech RJWC Canam Outlander G2 Single APX

Długość rdzenia :13,8"
Typ : pojedynczy

MODELS:
Outlander G2

Roczniki :

:2012
:2013
2014
:2015
2016
2017
2018
2019
:2020
Cena brutto
2 990,00 PLNWięc co to jest?

To RJWC Powersport APX/AL (gdzie AL oznacza Aluminium). Jest to całkowicie aluminiowa konstrukcja modułowa, w której używamy wsporników obrabianych CNC we wszystkich krytycznych punktach, o których wiemy, że spawy mogą być słabym punktem. Cały system jest rysowany w CAD za pomocą wytłaczanych aluminiowych puszek. Kształt puszek jest nasz, a nie jakakolwiek bez recepty, którą można kupić na cal. Wszystkie części aluminiowe są anodowane, nowe logo, wszystko nowe.

ALE DLACZEGO?

Wysłaliśmy, aby stworzyć najlepszy i najbardziej ekskluzywny układ wydechowy, jaki mogliśmy wymyślić. A ponieważ jest w pewien sposób modułowy, mamy więcej w zanadrzu.

ALE CZY TO NAPRAWDĘ NIESAMOWITE?

Cóż, tak, będzie. Nie szczędziliśmy żadnych wydatków na jego zaprojektowanie, wszystkie części są specjalnie zbudowane i wykonane na zamówienie dla tego wydechu z myślą o jednym, aby stworzyć najlepszy wydech dla rynku offroad. Puszki 6061 Wytłaczane i anodowane aluminium 6061 Anodowane wsporniki i kołnierze Żółte ocynkowane i nierdzewne śruby i nakrętki z podkładkami zabezpieczającymi Nowe rdzenie wewnętrzne (kompatybilne z obecną owijką rdzenia) W pełni serwisowany przez użytkownika/właściciela/jeźdźca/warsztat Odlewane nierdzewne kołnierze wlotowe (ta część sama w sobie jest klejnotem)

ZAWARTE W PAKIECIE

Wszystko, co potrzebne do zamontowania systemu na ATV TUNER PALIWA Zawsze zalecamy używanie tunera paliwa (tunera EFI) w połączeniu z dowolnym z naszych układów wydechowych. Ma to na celu zapobieganie pracy silnika ubogiej, co może spowodować uszkodzenie silnika. Aby zapewnić prawidłową mieszankę powietrza z paliwem, należy postępować zgodnie z ustawieniami zalecanymi przez producenta tunera paliwa. Opcją byłaby pełna EFI Tune z ponownym flashowaniem lub podobnym. Problemy z układem wydechowym spowodowane nieprawidłową pracą silnika nie stanowią ważnego roszczenia gwarancyjnego. Jeśli twoja maszyna różni się od modelu podstawowego, być może będziesz musiał dodać kolejną melodię, rurę ścieżkową itp., aby wszystko pasowało i działało poprawnie.

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź