Skuter Malaguti Madison 300

Pojazd fabrycznie nowy. Skuter Malaguti Madison 300 ABS (MY2019) ma wszystko co potrzebne, by przenieść Twoje komunikacyjne doznania na wyższy poziom. To skuter, który powstał z myślą o poszukujących codziennego zastrzyku emocji, wyrafinowanych rozwiązań i sprawnego poruszania się po zatłoczonym mieście.

Oto najbardziej wyrafinowany skuter w swojej klasie.
Cena brutto
19 999,00 PLN

Skuter Malaguti 300


Firmie Malaguti, założonej w 1930 roku, od samego początku przyświeca hasło „Boloński temperament”. Idea doskonale podkreśla to, jak budowane są włoskie jednoślady tej marki. Malaguti Madison 300 to aktualnie jedyny skuter w ofercie włoskiego przedsiębiorcy. Użytkownicy nazywają pojazd wygodną limuzyną, która świetnie sprawdza się na miejskich drogach, choć z mocą 22 KM całkiem sprawnie będzie poruszał się poza terenem zabudowanym. Skuter jest wystarczająco wygodny na przejażdżkę dla dwóch osób.

Aby maksymalnie uprzyjemnić jazdę, w skuterze Malaguti Madison znalazło się sporo funkcjonalnych rozwiązań. Producenci sprzętu zadbali o łatwe sterowanie wysokością szyby, rozsądnie rozmieszczone schowki czy nawiew do ogrzewania nóg w czasie jazdy. Pojazd charakteryzuje się dynamicznym, typowo włoskim designem pełnym pasji, co podkreśla  czarne i krwistoczerwone zestawienie kolorystyczne. Dedykowany jest osobom, które chcą podkreślić swój styl życia takim właśnie charakternym jednośladem.

Malaguti Madison 300 napędzany jest jednocylindrowym, chłodzonym cieczą czterosuwowym silnikiem o pojemności 278 cm3. Pojazd wyposażono w zapłon elektroniczny oraz hamulce tarczowe, gwarantujące bezpieczną jazdę. Całkowita waga jednośladu to 173 kg, jednak czynnikiem, który zachwyca użytkowników, jest spalanie – zaledwie 3 litry na 100 km. Pojazd cechują bardzo dobre parametry jezdne – możliwa maksymalna prędkość wynosi około 120 km/h, co doskonale sprawdza się w przestrzeni miejskiej. Jazdę dodatkowo ułatwia zwrotność pojazdu oraz swoboda w jego prowadzeniu. Wzorowe parametry są adekwatne do proponowanej ceny. Pojazd objęty jest dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów.


Skuter Malaguti 300 - dane techniczne


Dostępne kolory:

Czerwony/Czarny

SILNIK:


1 cylinder, 4-suwowy, chłodzony cieczą
pojemność 278 cm³
Maksymalna moc 16 kW przy 7250 obr./min
Zapłon elektroniczny 
Hamulce tarczowe 
Zużycie paliwa 3,0 l / 100 km
Emisje 73g / km

Skuter Malaguti 300 - WYMIARY I MASY:


- długość 2 135mm
- szerokość 790mm
- wysokość 1 395mm
- masa własna 173 Kg

GWARANCJA 2 LATA

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź