LS2 TRACK SOLID H-V YELLOW

OF569.2 Tracka to druga odsłona popularnych kasków miejsko-turystycznych hiszpańskiej firmy LS2. Nowe modele charakteryzują się doskonałym dopasowaniem wszystkich elementów, wysokim poziomem bezpieczeństwa i rzadko spotykanym w tej klasie komfortem codziennego użytkowania.

Skorupa kasków Track'ów wykonana została z wytrzymałego i odpornego na ścieranie termoplastu HPTT, który od wewnątrz wyłożony został doskonale tłumiącą wstrząsy i wentylowaną pianką EPS.


  • wytrzymała i odporna na ścieranie skorupa z termoplastu (HPTT)
  • pianka EPS o zróżnicowanej gęstości doskonale pochłania wstrząsy
  • szerokokątny wizjer z warstwą anti-scratch oraz anti-UV
  • dodatkowa, chowana w skorupie blenda przeciwsłoneczna dzięki szybkiemu  i prostemu uwalnianiu zabezpiecza przed niespodziewanym oślepieniem
  • regulowany system wentylacji zapewnia komfort użytkowania nawet w najcieplejsze dni
  • wygodne zapięcie mikrometryczne sprawia, że zarówno zakładanie, jak i zdejmowanie kasku jest dziecinnie proste
  • wzmocniony pasek zapobiega zerwaniu kasku z głowy w razie wypadku
  • oddychająca, neutralna zapachowo i antybakteryjna wyściółka, którą można wyjmować do prania, zapewnia długotrwałą świeżość i przyjemność użytkowania
  • waga: 1350 g (+- 50 g)
Cena brutto
289,00 PLN
Rozmiar KURTKI OZONE:

Jeden z najmocniejszych punktów tej serii to zapewniająca szerokie pole widzenia i zasłaniająca całą twarz poliwęglanowa szyba, którą można bez problemu (i bez konieczności użycia narzędzi) zdemontować. Poza samą długością, odznacza się ona również powłoką o zwiększającą odporność na zarysowania oraz ochroną przed promieniowaniem słonecznym (filtr UV). Uzupełnieniem szyby jest zintegrowana (wsuwana i wysuwana przy pomocy łatwo dostępnego suwaka) blenda przeciwsłoneczna.

Komfort jazdy w gorące dni zapewnia wydajny system kanałowej wentylacji, składający się z regulowanych wlotów umieszczonych z przodu kasku i szerokiego wylotu umieszczonego z tyłu. Wnętrze kasku to antybakteryjna i neutralna zapachowo wyściółka, którą można bez problemu wyciągać i wielokrotnie prać w pralce.

Kaski z serii OF569.2 Track wyposażono również w wygodne i mocne zapięcie mikrometryczne oraz wzmocniony pasek, co nie tylko pozwala na szybkie zdjęcie kasku bez konieczności wcześniejszego zdejmowania rękawic, ale i zapobiega jego zerwaniu z głowy w razie wypadku.

Transport Gratis!

Zakupione pojazdy dostarczymy za darmo na terenie całego kraju!*
*Oferta obejmuje wybrane pojazdy

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź