KASK LS2 OF599 SPITFIRE FLIER BLACK

Najnowszy kask na sezon 2018. Genialny w swojej prostocie, wyposażony w regulowaną blednę bez szyby. Największą zaletą tego kasku jest poprawiony komfort wyściółki, fantastyczna w dotyku idealnie dopasowuje się do twarzy. Idealny w ciepłe dni, dedykowany na choppera, cruisera...styl bobber-retro.

 

Cena brutto
355,00 PLN
rozmiar LS2:

DWIE SKORUPY
Kaski OF599 mają skorupy w zróżnicowanych rozmiarach dając możliwość korzystania z pełnej ochrony zapewnionej przez wypełnienie EPS oraz komfortu osiągniętego dzięki używanej wyłącznie przez nas technologii 3D Laser Cut.

WYPRODUKOWANE Z HPTT
W opracowanym przez naszych badaczy, unikalnym procesie nazwanym HPTT (High Pressure Thermoplastic Technology) mieszanka poliwęglanu jest wtryskiwana do form. Formy używane w tym precyzyjnym procesie przemysłowym rzeźbione są w kilkusetkilogramowych blokach metalu.

BLENDA WYSOKIEJ JAKOŚCI
Tak jak większość kasków LS2, Spitfire szczyci się blendą przeciwsłoneczną chroniącą oczy motocyklisty przed oślepiającym światłem w pogodne dni. Standardowa blenda może być wymieniona na jeszcze bardziej efektowną: złotą, lustrzaną lub tęczową. Nadaj swojemu kaskowi styl wyrażający twoją osobowość.

ZAPIĘCIE MIKROMETRYCZNE
Metalowa klamra jest przymocowana do wysokiej jakości, dodatkowo wzmocnionego paska. Na drugim końcu paska znajduje się żebrowana listwa. Należy wsunąć listwę do klamry, będzie można usłyszeć dźwięk klikania. Listwę należy wsunąć na tyle głęboko, aby uzyskać komfortowe, ale dobrze przylegające dopasowanie. Aby zwolnić zapięcie wystarczy pociągnąć za czerwony pasek przymocowany do dźwigni zapadki. Wstępnie długość paska ustawia się
wybierając jego nadmiar za pomocą metalowej klamry umieszczonej na pasku od strony żebrowanej listwy.

WENTYLACJA WYŚCIÓŁKI
Korzystając z nowego typu liniowych wlotów umieszczonych z przodu, rozszerzony system wentylacji dodatkowo wzmacnia i odświeża strumień powietrza pomiędzy wyściółką a EPS. Wszystko dla komfortu i jeszcze większej przyjemności z jazdy.

Z DBAŁOŚCIĄ O SZCZEGÓŁY
Finezyjne i eleganckie tłoczenie na tyle kasku z nazwą, która ustala swoje zasady na drodze – ze stylem i wyrafinowaniem.

PRECYZYJNIE KSZTAŁTOWANA WYŚCIÓŁKA
Gąbka o zróżnicowanej gęstości jest cięta przy użyciu technologii 3D Laser Cut i formowana tak, aby jak najlepiej pasować do kształtu twarzy. Dzięki doskonałemu dopasowaniu osiągnięto komfort noszenia i wyeliminowano miejsca wzmożonego ucisku wyściółki w newralgicznych punktach twarzy.

CERTYFIKAT ECE 22.05
Kask pozytywnie przeszedł testy homologacji ECE 22.05. Testy na bezpieczeństwo, wytrzymałość zapięcia, odporność na zdzieranie i wiele więcej

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź