Quad LINHAI 500 4x4 AR Homologacja T3B

Najlepszej jakości quad 500 cc ATV jakiego znajdziesz na rynku!

Jeśli szukasz quada, który pomoże Ci w pracy, nie jest drogi i dobrze wygląda, znalazłeś go! Będziesz zadzwiony funkcjali quada LINHAI 500 4WD DIFF-LOCK który odciąży Cię z codziennych obowiązków. Jest wyposażony w atrakcyjne aluminiowe felgi oraz sześcio warstwowe opony Sun-F, elektryczną wyciągarkę o sile uciągu 3000lbs. To quad o bardzo dobrym stosunku jakości i wyposażenia do ceny. W niektórych krajach ten pojazd zdobył znagrodę Quada Roku!

Cena brutto
22 250,00 PLN
Dostępność: Natychmiast
Dostawa: Transport Gratis
Status: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące

Parametry Techniczne:

Silnik: jednocylindrowy, czterosuwowy
Pojemność: 493 ccm
Moc: 24 kW / 6500 obr/min – off.road
Typ silnika 4T jednocylindrowy chłodzony cieczą
Zapłon: TCI
Napęd: 2/4 WD (elektrycznie załączany )
Przekładnia : automatyczna CVT - Wariator (L/H/N/R)
Typ zawieszenia : dwu wahaczowe A ARM
Przekazanie napędu: kardan
Całkowita dł : 2120 mm
Całkowita szer: 1185 mm
Całkowita wys : 1215 mm
Rozstaw osi : 1280 mm
Opony przednie/tylne : 25x8-R12/25x10-R12
Hamulce: hydrauliczne tarczowe
Objętość baku : 14 l
Masa : 355 kg


Wyposażenie w cenie :

• Wyciągarka 3000lbs
• Przedni bagażnik
• Tylny bagażnik
• Osłony rąk • LED


 

Nowoczesny silnik 493 ccm 

Nowocześnie zaprojektowany sjednocylindrowy silnik chłodzony cieczą jest oszczędny ale potrafi także pokonać wiele przeszkód, które napotka na swojej drodze. Moc silnika przekzaywana jest na koła za pomocą automatycznej skrzyni biegów ( CVT) wykoanej przez CVTech w Kanadzie z biegami niskin, neutralnym oraz wstecz. POsiada taksze szczególnie przydatną funkcję hamowania silnikiem potrzbną na stromych zboczach.

 

Napęd 4x4 z przyciskiem blokady przedniego dyferencjału

 Niezawodny i szybko przełączny napęd 2WD/4WD zapewnia dobrą przyczepność na każdej powierzchni. Po naciśnięciu przycisku 4WD moc silnika przenoszona jest równomiernie na wszystkie koła, co znacznie zwiększa przyczepność. A kiedy wjedziesz w teren ekstremalny możesz uruchomić elektroniiczną blokadę przedniego dyferencjału. Podczas ciężkiej pracy, podjazdów i zjazdów z góry Linhai zapewni Ci wystarczająco dużą moc zbyś bez problemy mógl pokonać każdą sytuację na szlaku

 

Niezawodnie podwozie :

Szeroka płyta podwozia  i niski środek ciężkości zapewnia najlepsze właściwości jezdne oraz stabilność nawet w najbardziej niesfornym terenie. Niezależne zawieszenie long travel z amortyzatorami coil-over oraz regulacją napięcia wstępnego sprężyny zapewnia maksymalną przyczepność w zmieniającym się terenie. Wydajne tarcze hamulcowe na wszystkich kołach zapewniają szybkie hamowanie nawet przy dużych prędkościach. A kiedy nadejdzie weekend Linhai 500 4WD zapwni Ci dużo sportowej zabawy.

Bogate wyposażenie standardowe:

Pomimo konkurencyjnej ceny Linhai Linhai 500 4WD DIFF-LOCK oferuje bardzo bogate wyposażenie standardowe. Poza przełączanym napędem 4x4 lista dosatkowego wyposażenia jest długa, masywny przedni bumper, wyrazista koła aluminiowe wraz z oponami Sun-F, wyciągarkę elektryczną  o sile uciągu 3000lbs, homologowany hak holowniczy, osłony dłoni, dzinne światła LED, podwójne reflektory projekcyjne, światła tylne/ hamulca / kierunkowskazy w technologii LED oraz praktyczne sygnały dźwiękowe kierunkowskazów

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź