hulajnoga Frugal Passion elektryczna

Model Frugal Passion został stworzony z myślą o największej wygodzie użytkownika. Ciekawe i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że hulajnoga elektryczna jest maksymalnie komfortową opcją nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Ten model e-hulajnogi jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie w wygodny i nowoczesny sposób poruszać się po mieście, więc z chęcią skorzystają z niej i młodsi, i starsi. Elektryczna hulajnoga okazuje się elastycznym, wysoce osobistym, codziennym środkiem transportu do miejsca pracy lub szkoły.
Cena brutto
1 869,00 PLN
Dostępność: Natychmiast

E-hulajnoga Passion wyposażona w aplikację Frugal daje możliwość zmiany kolorów przedniego oświetlenia oraz ma podświetlany podest, którego kolory również można zmieniać. Dodatkowo dzięki aplikacji mamy dostęp do pełnych danych trasy, prędkości i stanu naładowania baterii. 

Kompaktowe wymiary hulajnogi elektrycznej sprawiają, że zabieranie jej ze sobą wszędzie jest bardzo proste. E-hulajnogę można przewozić w komunikacji miejskiej, nie potrzebuje też miejsca parkingowego czy przypięcia do stojaka na rowery, ponieważ można z powodzeniem zabrać ją ze sobą. Opisywany model – Passion – odznacza się trzema trybami jazdy, osiąga prędkość do 25 km/h, zasięg również do 25 km.   

DANE TECHNICZNE:

prędkość do 25 km/h
zasięg do 25 km
akumulator litowo-jonowy 7.5 Ah
silnik 36V250W
waga 12,5 kg
koła pompowane 8,5"
czas ładowania 5-6 godzin
tempomat tak
wymiar opakowania 125,7*55,8*22,3 cm


Wyposażenie: hamulec tarczowy, dźwignia prędkości, wyświetlacz LCD, sygnał dźwiękowy - dzwonek, oświetlenie lampa LED przód, stopka, aplikacja na smartphone, certyfikat CE.


 

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź