Filtruj produkty

Marka

Cena (PLN)

Od: Do:

Skrzynia biegów

Dostępność

Status

HULAJNOGI ELEKTRYCZNE

Hulajnogi elektryczneElektryczna hulajnoga pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób poruszać się po mieście. Mamy modele przeznaczone dla dzieci i dla dorosłych. Jest cicha oraz niezwykle tania w eksploatacji. Krótki czas ładowania umożliwia korzystanie z hulajnogi elektrycznej zawsze kiedy jej potrzebujesz, a wysoka jakość wykonania zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy. Dzięki możliwości składania możesz ją bez najmniejszego problemu przechowywać w domu czy w pracy. Poruszanie się nią jest przyjemne i zapewnia świetną zabawę. 

Przez jakiś czas wydawało się, że hulajnogi odejdą do lamusa, wyparte przez deskorolki i rowery. Ich nowoczesna odsłona zmieniła jednak całkowicie zastosowanie tych niesamowitych pojazdów. Dzisiaj nie jest to już zabawka dla dzieci, a niewiarygodnie sprytny, ekonomiczny i kompaktowy środek transportu. I to nie tylko dlatego, że możemy trzymać hulajnogę elektryczną w szafie lub wygodnie zabrać ją ze sobą do komunikacji miejskiej czy schować w bagażniku samochodu. Za jej sprawą możemy szybko i wygodnie ominąć korki miejskie i kilkukrotnie skrócić czas dojazdu do miejsca przeznaczenia. Przy czym wcale się nie zmęczymy, bo elektryczny napęd z powodzeniem da radę wozić nas na jednym ładowaniu co najmniej przez kilkadziesiąt minut! Dostępne w naszej ofercie hulajnogi elektryczne w zależności od modelu mogą rozpędzać się do 18 lub nawet 32 km/h. Na niektórych pojeździmy również w terenie, ponieważ zostały wyposażone w off-roadowe opony oraz wygodne siodełko.

Współczesne hulajnogi elektryczne to również odpowiedź na walkę ze smogiem i zanieczyszczeniem środowiska. Nie możemy zapomnieć o ich ekologicznym charakterze. Korzystając z hulajnogi elektrycznej, dokładamy swoją własną cegiełkę w budowaniu świata, w którym oddychamy czystym powietrzem.

Warto zatem rozważyć ten alternatywny sposób przemieszczania się, który jest jednym z najbardziej wygodnych i oszczędnych. Składana hulajnoga elektryczna jest łatwa w przechowywaniu i transporcie. W zależności od modelu oferowane przez nas elektryczne hulajnogi na jednym ładowaniu pokonają dystans od 15 do 25 km. Sprawdź sam, jaka to frajda hulać na co dzień i cieszyć się szybkim oraz ekologicznym transportem!

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź