LS2 SUBVERTER MX470 emperor white/red

Kask LS2 SUBVERTER MX470

 

Kaski firmy LS2 to wręcz idealny wybór, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Producent dokłada wszelkich starań aby jego produkt nie odstawał jakością wykonania oraz standardem bezpieczeństwa od topowych marek na rynku, lecz był dostępny w przystępnej cenie, która zainteresuje nawet doświadczonych już motocyklistów. SUBVERTER MX470 został odświeżony nie tylko pod względem wizualnym lecz również ze strony bezpieczeństwa, które bezapelacyjnie jest najważniejsze, jeśli chodzi o kask motocyklowy.

Cena brutto
585,00 PLN
Rozmiar KURTKI OZONE:

WENTYLACJA

KANAŁY WENTYLACYJNE

W SAMYM MATERIALE

KANAŁY WENTYLACYJNE

NA GÓRZE KASKU

KANAŁY WENTYLACYJNE

NA PRZODZIE KASKU

WYLOTY POWIETRZA

Z TYŁU KASKU

Model ten zyskał nową twardszą skorupę z wytrzymałego oraz odpornego na ścieranie kompozytu, która zapewni maksimum bezpieczeństwa w czasie jakiegokolwiek upadku, jeśli zaś chodzi o komfort, który jest równie ważny w wielogodzinnych podróżach jednośladem, to producenci wyposażyli SUBVERTERA w laserowo docinaną, miekką piankę od wewnątrz, która bardzo dobrze dopasowuję się do głowy właściciela.

 KOMFORT

MODULARNE WNĘTRZE

ODDYCHAJĄCE

MATERIAŁY

ANTYALERGICZNE

WNĘTRZE

PIANKI DOCINANE

LASEROWO

Całe wnętrze można bez problemowo wyjąć oraz wyprać w każdym momencie, co pozwala nam zadbać stosownie o czystość oraz świeżość naszego kasku. Materiały użyte do wyszycia środka są hipoalergiczne, oraz "oddychające" przez co będziemy czuli się w nim jeszcze lepiej. Nie musimy się martwić również o zapięcie naszego kasku, ponieważ LS2 zadbało o tą kwestię bardzo dobrze i doposażyło model ten w klamry "Double D Ring", które w środowisku motocyklistów są bardzo cenione.

 BEZPIECZEŃSTWO

ZAPIECIE

"DOUBLE D RING"

SYSTEM AWARYJNEGO

WYPINANIA

WZMOCNIONY PODBRÓDEK

 

METALOWE PROTEKTORY

W POSTACI PŁYTEK

System awaryjnego wypinania wewnętrznej wyściółki dopełnia bezpieczeństwa w razie ewentualnego wypadku. Kask ten posiada również doskonały system wentylacji oraz kanałów wentylacyjnych umiejscowionych w samej piance. Cały system wymiany powietrza działa już przy nie wielkich prędkościach.

OPIS TECHNICZNY

SKORUPA W TRZECH

ROZMIARACH

"KINETIC POLYMER ALLOY"

KSZTAŁT DŁUGIEGO

OWALU

PIANKI O RÓŻNYCH

GĘSTOŚCIACH

Daszek możemy w każdej chwili wyregulować ale również zdjąc jeśli uznamy ten element za zbędny. Producent zadbał również o europejskie normy bezpieczeństwa przez co kask posiada homologację ECE22-05. Produkty firmy LS2 to idealny wybór jeśli chcemy zapewnić sobie bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie, lecz mamy na to ograniczony budżet, ale nie chcemy również rezygnować z odpowiedniego komfortu czy ładnego designu.

Transport Gratis!

Zakupione pojazdy dostarczymy za darmo na terenie całego kraju!*
*Oferta obejmuje wybrane pojazdy

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź