Kask LS2 PIONEER MX436

Kaski firmy LS2 to wręcz idealny wybór, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Producent dokłada wszelkich starań aby jego produkt nie odstawał jakością wykonania oraz standardem bezpieczeństwa od topowych marek na rynku, lecz był dostępny w przystępnej cenie, która zainteresuje nawet doświadczonych już motocyklistów. PIONEER MX436 został odświeżony nie tylko pod względem wizualnym lecz również ze strony bezpieczeństwa, które bezapelacyjnie jest najważniejsze, jeśli chodzi o kask motocyklowy.
Cena brutto
373,00 PLN
Rozmiar KURTKI OZONE:

WENTYLACJA

OTWORY WENTYLACYJNE

NA GÓRZE KASKU

OTWORY WENTYLACYJNE

Z PRZODU KASKU

OTWORY WENTYLACYJNE

W OKOLICY POLICZKA

WYLOTY WENTYLACYJNE

Z TYŁU KASKU

Model ten zyskał nową twardszą skorupę z wytrzymałego oraz odpornego na ścieranie kompozytu, która zapewni maksimum bezpieczeństwa w czasie jakiegokolwiek upadku, jeśli zaś chodzi o komfort, który jest równie ważny w wielogodzinnych podróżach jednośladem, to producenci wyposażyli model PIONEER w laserowo docinaną, miekką piankę od wewnątrz, która bardzo dobrze dopasowuję się do głowy właściciela. Model ten wyposażono również w modularny wizjer, który można w każdej chwili zdemontowac i kask ten przekształci się w offroad'owy.

 KOMFORT

MODULARNE WNĘTRZE

ODDYCHAJĄCE

MATERIAŁY

ANTYALERGICZNE

WNĘTRZE

PIANKI DOCINANE

LASEROWO

Całe wnętrze można bez problemowo wyjąć oraz wyprać w każdym momencie, co pozwala nam zadbać stosownie o czystość oraz świeżość naszego kasku. Materiały użyte do wyszycia środka są hipoalergiczne, oraz "oddychające" przez co będziemy czuli się w nim jeszcze lepiej. Nie musimy się martwić również o zapięcie naszego kasku, ponieważ LS2 zadbało o tą kwestię bardzo dobrze i doposażyło model ten w klamrę szybkiego zapinania oraz odpinania "Quick Release Strap".

 BEZPIECZEŃSTWO

KLAMRA  SZYBKIEGO

ZAPINANIA I ODPINANIA

SYSTEM AWARYJNEGO

WYPINANIA

WZMOCNIONY

PODBRÓDEK

METALOWE PROTEKTORY

W POSTACI PŁYTEK

System awaryjnego wypinania wewnętrznej wyściółki dopełnia bezpieczeństwa w razie ewentualnego wypadku. Kask ten posiada również doskonały system wentylacji oraz kanałów wentylacyjnych umiejscowionych w samej piance. Cały system wymiany powietrza działa już przy nie wielkich prędkościach.

OPIS TECHNICZNY

SKORUPA W TRZECH

ROZMIARACH

"KINETIC POLYMER ALLOY"

KSZTAŁT DŁUGIEGO

OWALU

PIANKI O RÓŻNYCH

GĘSTOŚCIACH

Daszek możemy w każdej chwili wyregulować i dopasować go do swoich potrzeb. Producent zadbał również o europejskie normy bezpieczeństwa przez co kask posiada homologację ECE22-05. Produkty firmy LS2 to idealny wybór jeśli chcemy zapewnić sobie bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie, lecz mamy na to ograniczony budżet, ale nie chcemy również rezygnować z odpowiedniego komfortu czy ładnego designu.

CHARAKTERYSTYKA WIZJERA

PODWÓJNA OCHRONNA

SZYBA

ODPORNOŚĆ NA

ZARYSOWANIA

OCHRONA PRZED

PROMIENIAMI UV

POWŁOKA ODPORNA

NA PAROWANIE

Transport Gratis!

Zakupione pojazdy dostarczymy za darmo na terenie całego kraju!*
*Oferta obejmuje wybrane pojazdy

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź