BENELLI LEONCINO 500

Leoncino łączy w sobie tradycję i mityczną pasję ze współczesną stylizacją, innowacyjnością i osiągami. To hołd oddany legendzie włoskich motocykli, która w znacznym stopniu przyczyniła się do powstania historii marki i do dziś odnajduje się we współczesnym świecie.

  • POJEMNOŚĆ 499,6 CM3
  • ZNAMIONOWA MOC WYJŚCIOWA 35 KW (47,6 KM) @ 8500 RPM
  • POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA 13,5 L
  • ROK PRODUKCJI
  • 2021


Cena brutto
26 500,00 PLN
Dostępność: Natychmiast
Dostawa: Cena ustalana induywidualnie
Status: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące

RATY 10 x 0 % i 20 x 0 % - GRATIS ( RRSO / 0 % )Od przedniego błotnika, na którym dumnie prezentuje się Lew z Pesaro, po zbiornik paliwa i stylową kanapę, wszystko podkreśla osobowość nowego Leoncino. ABS, cyfrowe instrumenty i lampy z technologią LED dopełniają obrazu wyjątkowego wyróżniającego się z tłumu motocykla.

Leoncino wyposażony jest w chłodzony cieczą dwucylindrowy silnik czterosuwowy o pojemności 500cc, moc maksymalna to 47,6 KM (35 kW) przy 8500 obr / min maksymalny moment obrotowy to 45 Nm (4,6 kgm). Rurowa rama zapewnia maksymalną wszechstronność i zwrotność. Projektanci z CentroStileBenelli doskonale połączyli harmonijne linie z czystymi emocjami z których słynie Benelli tworząc ten wyróżniający się z tłumu motocykl.


SILNIK

Leoncino zasilany jest całkowicie nowym silnikiem czterosuwowym 499 cm, z czterozaworową technologią i systemem podwójnego wałka rozrządu co gwarantuje maksymalną moc, wtrysk paliwa zapewnia dokładną reakcję przepustnicy.

RAMA

Pięknie zaprojektowana kratownicowa rama w połączeniu z podobnej konstrukcji wachaczem, sprawia, że Leoncino gwarantuje wysoki stopień sztywności podwozia - co pozwala każdemu jeźdźcowi poczuć się pewnie niezależnie od stażu. .


STYLISTYKA I ERGONOMIA

Stworzony przez Centro Stile Benelli, Leoncino z powodzeniem łączy tradycyjne kształty scramblera z nowoczesnymi akcentami i technologiąOd przedniego błotnika, na którym dumnie prezentuje się Lew z Pesaro, po przednią lampę z technologią Led.


ZAWIESZENIE

Wysokiej jakości zawieszenie - 50-mm odwrócony widelec z przodu i tylny wahacz Monoshock oferuje podwójne korzyści: Wygodę i doskonałą kontrolę nad pojazdem. Niezależnie od tego, czy pokonujesz szybki odcinek czy jedynie powoli zwiedzasz okolice.
SPECYFIKACJE:

SILNIK

PODWOZIE


WYMIARYDŁUGOŚĆ  2139 mm

WYSOKOŚĆ Z WYŁĄCZENIEM LUSTEREK  1120 mm

WYSOKOŚĆ MIEJSCA KIEROWCY  785 mm

SZEROKOŚĆ Z WYŁĄCZENIEM LUSTEREK 877 mm
PRZEŚWIT1 45 mm
WAGA SUCHA 186 kg
WAGA GOTOWA DO JAZDY Niedostępny

MAKSYMALNA ŁADOWNOŚĆ Niedostępny
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA 13,5 L
REZERW A3 L
ROZSTAW OSI 1443 mm

*Benelli QJ zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej, wyposażenia, ustawień i kolorów bez wcześniejszego powiadomienia.

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź