BENELLI LEONCINO 500

Leoncino łączy w sobie tradycję i mityczną pasję ze współczesną stylizacją, innowacyjnością i osiągami. To hołd oddany legendzie włoskich motocykli, która w znacznym stopniu przyczyniła się do powstania historii marki i do dziś odnajduje się we współczesnym świecie.
Cena brutto
21 990,00 PLN
Dostępność: Natychmiast
Dostawa: Cena ustalana induywidualnie
Status: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące

RATY 10 x 0 % i 20 x 0 % - GRATIS ( RRSO / 0 % )Od przedniego błotnika, na którym dumnie prezentuje się Lew z Pesaro, po zbiornik paliwa i stylową kanapę, wszystko podkreśla osobowość nowego Leoncino. ABS, cyfrowe instrumenty i lampy z technologią LED dopełniają obrazu wyjątkowego wyróżniającego się z tłumu motocykla.

Leoncino wyposażony jest w chłodzony cieczą dwucylindrowy silnik czterosuwowy o pojemności 500cc, moc maksymalna to 47,6 KM (35 kW) przy 8500 obr / min maksymalny moment obrotowy to 45 Nm (4,6 kgm). Rurowa rama zapewnia maksymalną wszechstronność i zwrotność. Projektanci z CentroStileBenelli doskonale połączyli harmonijne linie z czystymi emocjami z których słynie Benelli tworząc ten wyróżniający się z tłumu motocykl.


SILNIK

Leoncino zasilany jest całkowicie nowym silnikiem czterosuwowym 499 cm, z czterozaworową technologią i systemem podwójnego wałka rozrządu co gwarantuje maksymalną moc, wtrysk paliwa zapewnia dokładną reakcję przepustnicy.

RAMA

Pięknie zaprojektowana kratownicowa rama w połączeniu z podobnej konstrukcji wachaczem, sprawia, że Leoncino gwarantuje wysoki stopień sztywności podwozia - co pozwala każdemu jeźdźcowi poczuć się pewnie niezależnie od stażu. .


STYLISTYKA I ERGONOMIA

Stworzony przez Centro Stile Benelli, Leoncino z powodzeniem łączy tradycyjne kształty scramblera z nowoczesnymi akcentami i technologiąOd przedniego błotnika, na którym dumnie prezentuje się Lew z Pesaro, po przednią lampę z technologią Led.


ZAWIESZENIE

Wysokiej jakości zawieszenie - 50-mm odwrócony widelec z przodu i tylny wahacz Monoshock oferuje podwójne korzyści: Wygodę i doskonałą kontrolę nad pojazdem. Niezależnie od tego, czy pokonujesz szybki odcinek czy jedynie powoli zwiedzasz okolice.
SPECYFIKACJE:


SILNIK:


PODWOZIE:WYMIARY

DŁUGOŚĆ 
2139 mm
WYSOKOŚĆ Z WYŁĄCZENIEM LUSTEREK 
1120 mm
WYSOKOŚĆ MIEJSCA KIEROWCY 
785 mm
  • SZEROKOŚĆ Z WYŁĄCZENIEM LUSTEREK877 mm
  • PRZEŚWIT145 mm
  • UNLADEN WEIGHT186 kg
  • ROAD READY WEIGHTNiedostępny
  • MAKSYMALNA ŁADOWNOŚĆNiedostępny
  • POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA13,5 lt
  • REZERWA3 lt
  • ROZSTAW OSI1443 mm

*Benelli QJ reserves the right to change technical specification, equipment, set up and colors without prior notice.DOSTAWA : 10.03.18 ( przyjmujemy zadatki ) ilość pojazdów - MOCNO OGRANICZONA

Transport NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

koszt transportu ustalany indywidualnie


786-201-230

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź